Junior Challenge 2019 - by Clubs
CompetitorAge GroupClubRaces
Tom AshworthU11BAmbleside AC2
Tommy BrodrickU11BAmbleside AC2
Tess EvansU11GAmbleside AC1
Blake FlemingU11BAmbleside AC1
Magnus FoxwellU09BAmbleside AC3
Joseph GreenU09BAmbleside AC2
William HargreavesU11BAmbleside AC1
Holly JennerU11GAmbleside AC1
Arthur KirkbyU11BAmbleside AC2
Cerys RobinsonU09GAmbleside AC1
Toby RobinsonU11BAmbleside AC2
Harvey ShawU11BAmbleside AC3
Zeke SumnerU11BAmbleside AC2
Oscar ClaytonU11BBarlick FR3
Alfie MullerU11BBarlick FR1
Will PeaseU11BBarlick FR1
Isaac ReedyU09BBarlick FR1
Isabelle TealU11GBarlick FR2
Abby ClayU11GBingley Harriers1
William JohnsonU11BBingley Harriers2
Charlie RobinsonU11BBingley Harriers2
Daniel TempleU11BBingley Harriers1
Chloe HiltonU11GBolton United Harriers1
Samuel GilesU11BBowland FR2
Samuel JohnU11BBowland FR1
Fousto KuU11BBradford Airedale AC2
Florence BrownU11GBuxton AC3
Jonty BrownU11BBuxton AC3
Stanley CookU09BBuxton AC3
Hannah CudahyU09GBuxton AC3
Rachel CudahyU11GBuxton AC3
Jimmy GoldenU09BBuxton AC3
Samuel AnnisonU11BCalder Valley FR3
Charlotte CliffU09GCalder Valley FR3
Harry CliffU09BCalder Valley FR3
Noah De WiU11BCalder Valley FR1
Solomon DohertyU9BCalder Valley FR1
Leo HacketU11BCalder Valley FR1
Georgie IllstoneU09GCalder Valley FR1
Clara McKeeU11GCalder Valley FR3
Ted ParkerU11BCalder Valley FR3
Daisy PopeU11GCalder Valley FR1
David RitchieU11BCalder Valley FR2
Joseph RochesterU9BCalder Valley FR1
Freddie SharpU11BCalder Valley FR2
Fred SlaterU11BCalder Valley FR1
Cory StewartU11BCalder Valley FR1
Joseph StoneU11BCalder Valley FR3
Lennon WilsonU11BCalder Valley FR1
Aiden CrickettU11BCFR2
Luke DavisonU11BCFR1
Louisa DraperU11GCFR1
Harry GrahamU11BCFR1
Matthew LeeU09BCFR1
Danny RileyU11BCFR1
Luca RobertsU11BCFR2
Bethan SwarbrickU09GCFR3
Daisey WoodcockU11GCFR1
Ryley BoxU11BChorley AC1
Tillie BoxU9GChorley AC1
Ethan BradyU11BChorley AC1
Harriet BradyU09GChorley AC1
Joseph GlewU11BChorley AC3
Jack McCannU11BChorley AC2
Thomas McCannU09BChorley AC2
Georgia PendleburyU11GChorley AC2
Benedict RabyU9BChorley AC1
Isobel ReidU11GChorley AC2
Millie ReidU11GChorley AC2
Keira RickerbyU11GChorley AC3
Christina StewartU11GChorley AC2
Georgia ThomasU11GChorley AC1
Madison VaughanU11GChorley AC3
Henry WardU11BChorley AC3
Lexi WebbU11GChorley AC2
Riley WhippU09BChorley AC1
Ava WinstanleyU9GChorley AC1
Maxwell GroomeU11BDark Peak FR2
Jacob CarruthersU11BEden Runners1
Erin BartonU11GHarrogate HAC1
Ned BrayshawU09BHelm Hill2
Will BrayshawU11BHelm Hill2
Freddie CrawfordU11BHelm Hill1
Isla JebbU09GHelm Hill3
Millie JebbU11GHelm Hill2
Cooper WadsworthU11BHelm Hill1
Alice Sobo-AllenU9GHolmfirth Harriers1
Jacob ClarkeU9BHorwich RMI1
Megan ElliottU11GHorwich RMI3
Maddison WilkinsonU09GHorwich RMI3
Harry YatesU11BHorwich RMI1
Josie ArcherU09GIlkley Harriers1
Robert CarterU09BIlkley Harriers1
Seth GriffithsU11BIlkley Harriers1
Oliver HolderU11BIlkley Harriers2
Harry LeijssenU11BIlkley Harriers1
Sophie LeijssenU09GIlkley Harriers1
Ethan NicholsonU11BIlkley Harriers1
Sophie ParkinU11GIlkley Harriers2
Pippa SingletonU09GIlkley Harriers2
Ella SnowU11GIlkley Harriers1
Megan SnowU9GIlkley Harriers1
Lola SteadU11GIlkley Harriers3
Finley AldredU11BKeighley & Craven AC2
Dylan BoothU11BKeighley & Craven AC2
Maisie BoothU11GKeighley & Craven AC1
Bethan BuckleyU11GKeighley & Craven AC3
Isabelle CauntU11GKeighley & Craven AC1
Alexander DuffyU11BKeighley & Craven AC1
Isla EasthamU11GKeighley & Craven AC1
Claire EdwardsU11GKeighley & Craven AC2
Lewis HobsonU11BKeighley & Craven AC1
Bobby HouseU11BKeighley & Craven AC1
Zac JardineU11BKeighley & Craven AC2
Alice MidgleyU11GKeighley & Craven AC3
Jacob O'SullivanU9BKeighley & Craven AC1
William OakdenU11BKeighley & Craven AC1
Anna PetrucciU11GKeighley & Craven AC1
Alex Sadler-TownsendU11BKeighley & Craven AC1
Jordan ThompsonU11BKeighley & Craven AC1
Joe TimbersU11BKeighley & Craven AC2
Oscar TimbersU11BKeighley & Craven AC1
Santi VasquezU11BKeighley & Craven AC2
Harry BeethamU11BKeswick AC1
Jamie ThomasU11BKeswick AC1
Harry WilsonU11BKeswick AC1
Ella BrayshawU11GLancaster & Morecambe3
Harriet SumnerU11GLancaster & Morecambe1
Lucy BellU11GLeven Valley AC1
Demitri KyriacouU11BLeven Valley AC1
Ivan WinderU11BLeven Valley AC2
Bleu BaileyU09GMercia FR3
Annie ChambersU11GOtley AC3
Agnes Gallagher-ThompsonU09GOtley AC1
Clementine QuinnU09GOtley AC1
Harriet WilliamsU11GOtley AC1
Joshua BarrettU11BRossendale HAC1
Ava ColohanU11GRossendale HAC2
Louie EdmondsonU09BRossendale HAC3
Elliot WebsterU11BRossendale HAC1
James HarrisonU11BRothwell Harriers AC1
Same HainesU11BSalford Harriers1
Carl SandersonU11BSettle Harriers2
Heidi PreeceU11GTelford AC3
Ava WrightU11GTelford AC1
Agnes DanielsU11GTodmorden Harriers1
Mabel DanielsU9GTodmorden Harriers1
Zachary EdwardsU9BTodmorden Harriers1
Lile McGrathU11GTodmorden Harriers1
Joshua BlackledgeU09BTrawden AC2
Leah HarveyU11GTrawden AC2
Lottie HeskethU11GTrawden AC1
Harry JordanU11BTrawden AC1
Max JordanU9BTrawden AC1
Erin O'ConnorU9GTrawden AC1
Tamzin OsborneU11GTrawden AC1
Isabelle PerryU11GTrawden AC2
Lola Mae SimsU11GTrawden AC1
Callum SingletonU11BTrawden AC2
Maisie StorozukU11GTrawden AC1
Agatha TaylorU11GTrawden AC1
Finnegan AdamsU9BUnattached1
Tom BromileyU11BUnattached1
Colette BrownU11GUnattached1
William BrownU9BUnattached1
Harriet CarterU09GUnattached1
Alexander DarwinU11BUnattached1
Jamie DentU11BUnattached1
Josh DentU09BUnattached1
Arthur DickinsonU09BUnattached2
Beau ElliottU9GUnattached1
Ollie EwbankU09BUnattached2
Evan GriffithsU9BUnattached1
Charlie HeadleyU09BUnattached3
Isaac HinchcliffeU9BUnattached1
Rory HinchcliffeU9BUnattached1
Hanna MaraU11GUnattached1
Frazer SandsU9BUnattached1
Vincent SmithU9BUnattached1
Isabel SumnerU09GUnattached2
Jay TodhunterU11BUnattached1
Jessica WerrettU9GUnattached1
Albert WilkinsonU11BUnattached1
Eleanor Yelland-BrewerU9GUnattached1
Hugo BishopU11BWharfedale Harriers3
Elena HooperU11GWharfedale Harriers1
Mia McGoldrickU09GWharfedale Harriers3
Isobel PatefieldU11GWharfedale Harriers2
Magnus WillsU09BWharfedale Harriers2
Isabella WrightU11GWharfedale Harriers2
Holly NicholsU11GWigan HAC1
Dominic PoulstonU11BWirral AC3